Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Den nula

Délka: 8 h 37 min
Interpret: Filip Jančík
Vydavatel: Kanopa
Vydáno: 2023
Typ souboru: MP3
Velikost: 486 MB

V tomto apokalyptickém dobrodružství se známý spisovatel a scénárista Marvelovského Doctora Strange C. Robert Cargill zabývá bojem o smysl a postavení mezi lidmi a roboty v rozpadajícím se světě.

Dráp, stylová robochůva v podobě plyšového antropomorfního tygra, našel na půdě krabici. Svoji krabici. Tu, ve které byl zabalený, když ho před lety koupili, a ve které se ho zase zbaví, až už jeho svěřenec, osmiletý Ezra Reinhart, nebude chůvičku potřebovat. Zatímco se Dráp snaží vyrovnat se svojí náhle tak nejistou budoucností, začíná se schylovat k povstání robotů, kteří hodlají vyhladit lidstvo. Jeho majitelé, Ezrovi rodiče, dobromyslní, ale nic netušící učitelé, jsou zcela odtržení od života mimo své malé, bohaté a bezpečné předměstí. Většinu nocí tráví v blaženém alkoholovém opojení, zatímco se společnost kolem nich rozpadá, a jim nakonec nezbývá než s hrůzou v očích pozorovat, jak se roboti, kteří tak dlouho sloužili svým stvořitelům obrací proti nim.

Když povstání překročí práh domova Reinhartových, musí Dráp učinit nepředstavitelné rozhodnutí: připojit se k revoluci a bojovat za vlastní svobodu… nebo doprovodit Ezru do bezpečí přes válkou zničené postapokalyptické peklo.

Audiokniha Den nula, autor C. Robert Cargill, čte Filip Jančík.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma