Moje rande se světem

Délka: 7 h 27 min
Interpret: Radka Stupková
Vydavatel: Audiotéka, MARCO POLO
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 420 MB

Audiokniha Moje rande se světem obsahuje příběh o poněkud netradiční cestě kolem světa. Napsala Waltraud Hableová, čte Radka Stupková. Režie Helena Rytířová.

1 ŽENA 1 KUFR 1 PLÁN

Co se stane, když žena, která má třicítku skoro za sebou, praští se starým životem, schrastí všechny úspory a vydá se sama na jedenáctiměsíční cestu kolem světa – s kufrem na kolečkách s nadváhou a spoustou přibalených pochybností?

Vnitřní organizátor napřed ztratí nervy a uklidní se teprve tehdy, až člověk dokáže přežít v jednom pokoji se třemi vypasenými pavouky a bez svého oblíbeného tělového mléka.

Od Kapského Města po Havaj, od Ria po Tokio: vzrušující cesta, jež vypráví o bílých žralocích, falešných doktorech ájurvédy, kuriózních příhodách, vrhání se do života a několika rande přes Tinder.

A že někdy pod duhou dojde k hormonálnímu nedorozumění? Mávni nad tím rukou, otřepej se a jdi dál! V životě je tolik co objevovat.

WALTRAUD HABLEOVÁ
Waltraud Hableová (*1978) je novinářkou ve Vídni. Řadu let pracovala pro ženské časopisy a pokoušela se prosadit jako korespondentka na Miami a v New York City (zní to trochu lépe než skutečnost). Je-li venku méně než 18 stupňů Celsia, nezastihnete ji bez vyhřívací přikrývky. Taková situace není únosná, a proto sní o tom, že se natrvalo vystěhuje do teplých krajin. Moje rande se světem je její první kniha.

RADKA STUPKOVÁ
Radka Stupková (*1962) je česká herečka, dabérka a autorka. Hudebně dramatický obor vystudovala na Státní konzervatoři Praha. Po ukončení studia byla do roku 1986 v angažmá v příbramském Krajském divadle, od té doby je na volné noze. Účinkovala a účinkuje na četných pražských divadelních scénách.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma