Obálka audioknihy Konec manipulace

Interpret: David Gruber
Vydavatel: David Gruber
Vydáno: 2020

Tak jako by byl v oboru medicíny bombou univerzální lék na rakovinu, tak může být v oboru komunikační psychologie bombou univerzální lék na rakovinu mezilidských vztahů, na rakovinu mezilidské komunikace: Na manipulaci, na fake news, na argumentační klamy, na argumentační fauly, na špatné argumenty, na záludy, na zlé argumenty, na kunstgriffy, na figury, na demagogii… či jak ještě jinak se tyto komunikační podpásovky v různých pramenech nazývají.

Abychom se nezahrabali v pojmech, budeme tomu všemu říkat triky. Řečnické triky. Na všechny typy rakoviny univerzální lék sice ještě objeven není, ale na všechny řečnické triky už definitivní optimální terapie, optimální obrana objevena je. Dozvíte se o ní vše potřebné v této audioknize.

Některé stopy mohou být ve snížené kvalitě.

Audiokniha Konec manipulace odhaluje řečnické triky a ukazuje, jak se jim bránit. Čte autor David Gruber.