Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Kočky jsou vrženy

Kočky jsou vrženy

Jakub Horák

Délka: 11 h 8 min
Interpret: Tomáš Měcháček
Vydavatel: Audiotéka
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 628 MB

Vítejte v zemi, kterou ohrožují tři politici. První z nich nikdy nepracoval, druhý pracoval, ale pro tajnou policii a ten třetí pracuje na zkáze nás všech. Může se jim postavit jen jediný tvor. Prezidentský kandidát Kocour Klapuška!

Román Kočky jsou vrženy je z rodu Švejka a Bulgakova. Jeho hlavními hrdiny jsou Miloš Zeman a jeho mluvčí Ovčáček, mocichtivý Babiš s pobočníkem Faltýnkem, tápající premiér Sobotka i zákeřný ministr vnitra Chovanec. Proti těmto politikům stojí klapouchý Kocour, zakladatel Hnutí Nevím a bonviván, žijící v barrandovských filmových ateliérech, který se rozhodl kandidovat na prezidenta. Příběh, který se čte jedním dechem, nás seznámí s králem algoritmického obchodování Karlem Janečkem a zavede nás do pražského gotického podzemí, kde se k divokému reji schází televizní hlasatelky v čele s Norou Fridrichovou.

Uspěje Kocour na své misi a zachrání tuto zem? Nebo si ho připraví k večeři tajemný pan Kung-pao z čínské ambasády?

Humoristický román Jakuba Horáka a Hnutí Nevím vybral na crowdfundingovém serveru HitHit tři čtvrtě milionu korun ještě dřív, než byl vůbec vytištěn.

JAKUB HORÁK
Jakub Horák je český spisovatel, producent a satirik. Jako autor strategie se podílel na úspěšné kampani České pirátské strany v parlamentních volbách v roce 2017, je zakladatelem recesistického Hnutí Nevím. V letech 1998–2016 byl českým partnerem sítě TBWA Worlwide, největšího mezinárodního reklamního holdingu Omnicom Group. Je zakladatelem a generálním sekretářem Eccentric Club Prague. Jeho bestseller Kočky jsou vrženy obsadil třetí místo v Kosmas ceně čtenářů v soutěži Magnesia Litera.

TOMÁŠ MĚCHÁČEK
Tomáš Měcháček je český herec, komik a režisér. Proslavil se především moderováním pořadu Vylomeniny po boku Martina Dejdara, rolí Petra ve filmu Protektor a Vojty Nesnídala v seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Od léta 2018 hraje v seriálu Modrý kód lékaře Adama Brejchu.

Audiokniha Kočky jsou vrženy obsahuje humoristický román autora Jakuba Horáka. Čte Tomáš Měcháček, režie Helena Rytířová.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma