Melouch

Délka: 3 h 40 min
Interpret: Otakar Brousek ml.
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2017
Typ souboru: MP3
Velikost: 207 MB

Melouch - audiokniha obsahuje společenský román, jehož autorem je Michal Viewegh. Čte Otakar Brousek ml. Režie, hudba a mistr zvuku Miloš Vrána.

Dva dlouholetí kamarádi – původní profesí učitelé se teď už živí něčím mnohem lukrativnějším. Z jednoho je gigolo a z druhého se stal nájemný vrah. Aby si ale odpočinuli, jedou spolu na dovolenou na řeku Sázavu. Takovýto příběh se snaží autor prodat filmovému producentovi. Jednoduchá a krátká kniha s typickými Vieweghovskými znaky.

Michal Viewegh
Držitel Ceny Jiřího Ortena Michael Viewegh je nejprodávanějším českým spisovatelem, s více než milionem výtisků. Píše společenské romány a parodické prózy. Jeho díla se vyznačují prolínáním komediálních a tragických momentů, citacemi a vyprávění prostřednictvím různých pohledů. Jeho romány bývají často zfilmovány.

Otakar Brousek ml.
Český herec a dabér, který propůjčil svůj hlas mnoha postavám, například Davidu Thewlisovi ve filmové sérii Harry Potter. Vyrůstal v hereckém prostředí, proto není divu, že vystudoval pražskou konzervatoř a herectví se aktivně věnoval od mala. Dnes je členem hereckého souboru Divadla na Vinohradech. Vystupuje i ve filmu a v televizi a příležitostně moderuje. V roce 2010 byl nominován na cenu Thalie.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma