Obálka audioknihy Buď užitečný

Vydavatel: Voxi
Vydáno: 2024

ARNOLD SCHWARZENEGGER A JEHO RECEPT NA SMYSLUPLNÝ ŽIVOT

Nejslavnější kulturista všech dob. Ikonická filmová hvězda. Lídr šesté největší ekonomiky světa. Tři na první pohled zcela odlišné osobnosti se snoubí v jednom skutečném člověku. Tohle je Arnold Schwarzenegger. A na vrchol se nedostal náhodou. Jeho úspěch je výsledkem jasné vize, tvrdé práce, přímé komunikace a odhodlání. Teď vám na svém příběhu ukáže, že smysl života může najít úplně každý. Jak říká sám Arnold – nikdo vás nepřijde zachránit, máte jen sami sebe. Dobrá zpráva je, že nic víc nepotřebujete.

ARNOLD SCHWARZENEGGER
Arnold Alois Schwarzenegger je rakousko-americký kulturista, herec a republikánský politik. V letech 2003–2011 zastával úřad guvernéra Kalifornie. Je jedním z nejúspěšnějších kulturistů historie. Vyhrál nespočet soutěží v kulturistice a silovém trojboji – nejcennější jsou jeho vítězství Mr. Olympia a Mr. Universe. Jako herec hraje zejména postavy tvrdých mužů v akčních filmech (jeho nejznámější filmové role jsou Terminátor a Barbar Conan), v nichž zúročuje svoji vypracovanou postavu. Dokázal se prosadit ve filmovém průmyslu i přes to, že neměl herecké vzdělání. K herectví později přidal svou vlastní produkční společností Oak Productions, napsal několik knih o posilování a velmi se angažuje v mnoha sportovních a charitativních akcích. V květnu 2004 a 2007 byl jmenován jedním ze 100 lidí, kteří pomáhají utvářet svět.

Audiokniha Buď užitečný: 7 zásad pro život, autor Arnold Schwarzenegger, čte Pavel Soukup.