Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Zavátá sněhem

Zavátá sněhem

Martin Stručovský

Délka: 10 h 14 min
Interpret: Martin Preiss
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2023
Série: Matěj Mlynář díl 2
Typ souboru: MP3
Velikost: 577 MB

POLICISTŮM UTÍKÁ ČAS, KTERÝ PRACUJE PRO VRAHA. A TEN NESMÍ UNIKNOUT

Knihkupec a bývalý policajt Matěj Mlynář pátrá po pohřešované dívce. Svižná detektivka udržuje posluchače v napětí od prvních stránek do samotného konce.

Knihkupectví na malém městě vládne bývalý policajt Matěj a k ruce má studentku Rebeku. Jejich světem jsou knížky, ale jinak nemají nic společného. Opravdu nic? Matěj kdysi Rebečina tátu usvědčil z přepadení benzínky. Otec se teď vrací na svobodu a chce vidět dceru. Ta však zmizí a její tělo se najde v lese. Matějovi se vracejí policejní instinkty. Proč měla Rebeka v pokoji ukrytých sto tisíc? A co tam dělají sáčky s drogami? Pomůže dopadnout vraha Rebečin román uložený v počítači? Svižná detektivka odehrávající se v Jindřichově Hradci udržuje posluchače v napětí až do samotného konce.

MARTIN FRANTIŠEK STRUČOVSKÝ
Jindřichohradecký knihkupec, který stvořil postavu pátrače Matěje Mlynáře, bývalého policisty a nynějšího knihkupce, hrdiny jeho tří knížek. Autor absolvoval vysokoškolská studia v Plzni, lásku ke knihám v něm vypěstovala babička. Píše detektivky, které jsou inspirované americkou drsnou školou. Jeho velkým vzorem je Michael Connelly. Přitažlivé pro čtenáře je umístění detektivek do prostředí Jindřichova Hradce, který autor důvěrně zná a rád se jím prochází s blokem i fotoaparátem v ruce.

MARTIN PREISS
Herec, dabér a moderátor. Jako syn známých rodičů – herců Jana a Viktora Preissových – zprvu nechtěl jít v jejich stopách, avšak v dospívání propadl poezii a přihlásil se na DAMU. Již během studia hostoval v pražském Národním divadle, kde účinkoval například v inscenacích Radúz a Mahulena nebo Měsíc pro smolaře. Do prvního angažmá nastoupil v plzeňském Divadle Josefa Kajetána Tyla, v letech 1998–2004 byl členem Národního divadla, kde vynikl v shakespearovském repertoáru. Oblíbený byl jako moderátor televizního soutěžního pořadu Chcete být milionářem?, popularitu získal i jako seriálový herec.

Nahrávka vznikla podle knihy Martina Stručovského Zavátá sněhem, vydané nakladatelstvím Albatros v roce 2019. Text copyright © Martin Stručovský, 2019. Čte Martin Preiss. Režie, zvuk Vratislav Hubička. Hudba Soundguru. Technická redakce Klára Vejda Melicharová. Vyrobilo studio Soundguru. Úprava obalu pro CD Natalie Oweyssi. Odpovědný redaktor Vojtěch Machálek. Vydalo Tympanum, s. r. o., 2023.

Audiokniha Zavátá sněhem, autor Martin Stručovský, čte Martin Preiss.

více

Série Matěj Mlynář

Obálka audioknihy Bez duše
Bez duše
Obálka audioknihy Zavátá sněhem
Zavátá sněhem
Obálka audioknihy V temnotách
V temnotách

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma