Obálka audioknihy Posloucháme ZOO

Interpret: Klára Doležalová
Vydavatel: Popron Music
Vydáno: 2013

Zábavná a poučná zvuková procházka po ZOO seznamuje děti se zvířaty z celého světa. Moderátorka Klára Doležalová a dvě děti - Lucka a Tomáš - prožijí v napínavém příběhu den v zoologické zahradě a dozví se mnoho zajímavého o životě nejznámějších druhů zvířat. Nahrávka obsahuje množství autentických zvířecích hlasů a zvuků a díky tomu neustále poutá dětskou pozornost. Děti uslyší troubení slonů, řev lvů i vřískot opic. Dozví se, čím se živí tygři, proč jsou zebry pruhované a kolik váží slon. Audiokniha Posloucháme ZOO v sobě spojuje dobrodružný příběh s naučnými prvky, obsahuje originální zvuky a také poslechový test, dětské písničky a jejich karaoke verze.

1. Úvod
22. Hroši - karaoke
23. Žirafa
24. Žirafa - karaoke

Posloucháme ZOO - audiokniha pro malé děti, která je naučí rozpoznat hlasy a zvuky zvířat. Audioknihou vás provádí Klára Doležalová.