Obálka audioknihy Společenstvo klíčníků

Interpret: Viktor Dvořák
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2021

Když čtrnáctiletý Martin přijíždí strávit část letních prázdnin k prastrýci v Rožmitále, nečeká nic jiného než pořádnou nudu. Jaké je jeho překvapení, když starý klíč, který mu prastrýc věnuje, rozpoutá celou sérii neuvěřitelných dobrodružství! K čemu klíč patří a jaké nezměrné tajemství skrývá? Díky pátrání potkává Martin nové kamarády Vojtu a Gábinu a společně se pak pouštějí do napínavého luštění šifer a prozkoumávání místního zámku i staré rozpadlé kovárny. Podaří se jim odhalit, jakou záhadu už po staletí střeží tajemné Společenstvo klíčníků?

Audiokniha Společenstvo klíčníků obsahuje dobrodružný příběh pro všechny starší školáky. Autorka Daniela Krolupperová. Čte Viktor Dvořák a Otakar Brousek ml..