Obálka audioknihy To všechno vodnes’ čas

To všechno vodnes’ čas

Waldemar Matuška

Interpret: Waldemar Matuška
Vydavatel: Radioservis
Vydáno: 2012

Písnička To všechno vodnes' čas u nás zlidověla a jak Waldemarovi Matuškovi, tak a Ivanu Foustkovi se v roce 1968 výborně hodila do názvu vzpomínkové knížky, která je dodnes ze vší literatury o Matuškovi nejživější. Dramaturg a básník Ivo Fischer, od poloviny šedesátých let takřka dvorní Matuškův textař, z ní ještě před jejím vydáním vybral několik pasáží a slavný zpěvák je načetl pro rozhlasové posluchače. Teprve teď se onen seriál s proloženými písničkami v režii Ivo Fischera dočkává i svého vydání na audioknize.
Jiří Černý

BONUS:
Telefonický rozhovor Waldemara Matušky s Karlem Kynclem pro BBC z 3. 9. 1986, těsně pro emigraci do USA.

To všechno vodnes’ čas - audiokniha obsahuje historický záznam vzpomínkového vyprávění Waldemara Matušky.