Forbes únor 2020

Koupit za 99 Kč Cena včetně DPH

Délka: 2 h 38 min
Interpret: Vendula Fialová
Vydavatel: Forbes
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 149 MB

Forbes únor 2020 – Audiotéka ve spolupráci s českým magazínem Forbes představuje Forbes v audio verzi. V téměř třech hodinách nahrávky najdete klíčové články aktuálního vydání magazínu Forbes. Čte Vendula Fialová.

O ČASOPISU FORBES:
První číslo magazínu Forbes vydali v roce 1917 B.C. Forbes a Walter Drey. V češtině vychází od roku 2011. Stejně jako mateřský časopis z New Yorku i ten český přináší příběhy úspěšných byznysmenů, upozorňuje na málo zřejmé trendy v byznysu a varuje před nebezpečími. Je nejlepším byznysovým magazínem na českém trhu, 60 procent obsahu je z prostředí českého byznysu, zbytek to nejlepší z americké edice a dalších jazykových mutací.

OBSAH:

1) Editorial – Česko sokolí

2) Zpověď střelce – David Pastrňák a neobyčejný životní příběh.

3) Dříč v pozadí – Damián Brhel stihl do 28 let úspěšně prodat dvě technologické firmy. A vy jste o něm možná ještě ani neslyšeli.

4) Slečna detektorka – Za několik desítek let bude možná snem malých kluků povolání vesmírného popeláře, jenž bude stahovat z orbity úlomky kosmických těles. Něco takového bude možné jen díky citlivému optickému detektoru, který už teď vyladila k dokonalosti mladá Češka Roberta Bimbová.

5) Rock, tequila a investice – Dýdžejské duo The Chainsmokers se loni dostalo na špičku žebříčku nejvýdělečnějších muzikantů v oblasti elektronické hudby. Ani to jim ale nestačí a nově se na pódiu etablují jako rockeři a mimo něj jako schopní investoři

6) Nechte mluvit Mišíky! - Dělí je padesát let. Jednomu je hluboko pod třicet, druhému už pár roků nad sedmdesát. Jeden je už půl století českou rockovou ikonou a na sklonku uplynulého roku vydal novou desku: přelomovou, zásadní, objevnou. Druhý je idolem dnešních teenagerů.

7) Čech, který dal dohromady Bezose s Muskem – Neuvěřitelný příběh Tomáše Svítka a jeho rodiny. Od divoké emigrace přes Alpy až po vesmírné rakety v Kalifornii, NFL a byznys s Petrem Kellnerem.

8) Brácho, dáme šíšu – Nádor na mozku, epilepsie, prasklá plíce. Vážné zdravotní problémy se zdají ještě fatálnější u mladého muže, jemuž utnuly nadějnou kariéru profesionálního fotbalisty. Marek Kysela, který strávil čtyři roky v Interu Milán, však ani trochu nevypadá jako zlomený člověk.

9) Musíme vylézt z Prahy – Více zpravodajství a vysílání z českých regionů, přilákání mladých posluchačů a také o pětikorunu vyšší poplatek za rozhlas. To jsou plány občas kontroverzního šéfa Českého rozhlasu Reného Zavorala do poslední třetiny jeho funkčního období.

10) Das ist online fashion! - Přes 120 miliard korun obratu, 17 zemí, 3 šéfové a statisíce různých produktů. Vítejte v Zalandu.

více

Série Forbes 2020

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma