Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Žádný sex a žádný spánek

Žádný sex a žádný spánek

Pat Fitzpatrick

Délka: 6 h 30 min
Interpret: Martin Písařík
Vydavatel: Voxi
Vydáno: 2019
Typ souboru: MP3
Velikost: 367 MB

Populární irský sloupkař Pat Fitzpatrick se rozhodl dát všem novopečeným tatínkům pár dobrých důvodu, proč se na té útrpné cestě rodičovstvím pořádně zasmát. Kniha vychází z Fitzpatrickova populárního irského sloupku „Tátův pohled“ (Dad’s View) a popisuje úplně všechno – od shánění kočárku, záludností porodního oddělení, vybírání jmen, první dny doma s dítětem a snahu vycházet s příbuznými z manželčiny strany až po pozdější trable jako jsou výběr správné školy, formy trestů, chození na nočník a spousta dalšího.

Zábavná příručka Žádný sex a žádný spánek je ideálním dárkem pro novopečené tatínky, kteří o tom, co je čeká, ještě vůbec nic nevědí, ale omotá si kolem prstu zkušené tatínky, ba dokonce i maminky malých raubířů, které chtějí vědět, jaké myšlenky se jejich muži doopravdy honí hlavou. Těch ovšem kromě „teď bych zvládl spát klidně měsíc bez přestávky“ není mnoho.

Audiokniha Žádný sex a žádný spánek přináší rady novopečeným tatínkům s patřičnou dávkou humoru. Autor Pat Fitzpatrick, čte Martin Písařík.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma