• Přeskočit na hlavní obsah
  • Přeskočit na hledání
  • Krev pro Rusalku

    Kristýna Sněgoňová

    Délka: 17 h 12 min
    Interpret: Michal Jagelka
    Vydavatel: Audiotéka, Epocha
    Vydáno: 2019
    Série: Rusalka díl 1
    Typ souboru: MP3
    Velikost: 970 MB

    Rusalky, žínky, meluzíny, říkejte jim, jak chcete, protože co si budeme vykládat, většinou se stejně živí jako šlapky. Stačí zaplatit a víla se vám promění, v koho si přejete. Má to ale malý háček – platí se krví. Pro dohled nad vílami je tu speciální policejní oddělení a lidé v něm vědí, že když děláte s vílama, vždycky se něco podělá. A Dominiku Stolbenkovi se teď život podělal víc, než by si kdy dokázal představit. Navíc se v řece objevila mrtvá víla a její smrt má vyšetřit právě on. Vítejte ve špinavém světě vílích bordelů, krve, staré magie a tajemství, která se nezastavitelně derou na povrch.

    KRISTÝNA SNĚGOŇOVÁ
    Několikanásobná nositelka titulu Lady Řádu fantasy i Nositelka meče, vítězka literární soutěže Vidoucí i Ceny Karla Čapka v kategorii novela a držitelka Mloka. Svou literární kariéru začala výhrou v soutěži O brahmíní vemeno a od té doby napsala nespočet povídek a novel.

    MICHAL JAGELKA
    Michal Jagelka se narodil v dubnu 1977 v Praze a již léta patří k dabérské špičce u nás, kdy na nás herecké hvězdy typu Leonarda DiCapria, Matta Damona, Orlanda Blooma, Brendona Frasera nebo Davida Faustina promlouvají jeho hlasem. Propůjčování hlasu světovým hercům, kteří neumí česky, se věnuje již od svých dvanácti let.

    Audiokniha Krev pro Rusalku vychází z knižní edice Fantastická Epocha. Jedná se o románový debut autorky Kristýny Sněgoňové. Čte Michal Jagelka.

    více

    Série Rusalka

    Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


    Ikona aplikace O2 Knihovna
    V aplikaci O2 Knihovna
    • bez registrace
    • na telefonu i tabletu
    Stáhnout zdarma