Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Krev pro Rusalku

Krev pro Rusalku

Kristýna Sněgoňová

Délka: 17 h 12 min
Interpret: Michal Jagelka
Vydavatel: Audiotéka, Epocha
Vydáno: 2019
Série: Rusalka díl 1
Typ souboru: MP3
Velikost: 970 MB

Rusalky, žínky, meluzíny, říkejte jim, jak chcete, protože co si budeme vykládat, většinou se stejně živí jako šlapky. Stačí zaplatit a víla se vám promění, v koho si přejete. Má to ale malý háček – platí se krví. Pro dohled nad vílami je tu speciální policejní oddělení a lidé v něm vědí, že když děláte s vílama, vždycky se něco podělá. A Dominiku Stolbenkovi se teď život podělal víc, než by si kdy dokázal představit. Navíc se v řece objevila mrtvá víla a její smrt má vyšetřit právě on. Vítejte ve špinavém světě vílích bordelů, krve, staré magie a tajemství, která se nezastavitelně derou na povrch.

KRISTÝNA SNĚGOŇOVÁ
Několikanásobná nositelka titulu Lady Řádu fantasy i Nositelka meče, vítězka literární soutěže Vidoucí i Ceny Karla Čapka v kategorii novela a držitelka Mloka. Svou literární kariéru začala výhrou v soutěži O brahmíní vemeno a od té doby napsala nespočet povídek a novel.

MICHAL JAGELKA
Michal Jagelka se narodil v dubnu 1977 v Praze a již léta patří k dabérské špičce u nás, kdy na nás herecké hvězdy typu Leonarda DiCapria, Matta Damona, Orlanda Blooma, Brendona Frasera nebo Davida Faustina promlouvají jeho hlasem. Propůjčování hlasu světovým hercům, kteří neumí česky, se věnuje již od svých dvanácti let.

Audiokniha Krev pro Rusalku vychází z knižní edice Fantastická Epocha. Jedná se o románový debut autorky Kristýny Sněgoňové. Čte Michal Jagelka.

více

Série Rusalka

Obálka audioknihy Krev pro Rusalku
Krev pro Rusalku
Obálka audioknihy Krev pro divoženku
Krev pro divoženku

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma