Obálka audioknihy Čakrové pohádky

Interpret: Monika Krátká
Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2023

Do příběhů sedmi zvířecích hrdinů a jejich kamarádů jsou zakomponovány principy základních čaker, které vedou ke šťastnějšímu prožívání života dětí i dospělých. Prostřednictvím pohádek se dozvíte, jak je v životě důležité mít kolem sebe dobré přátele a pomáhat si navzájem, plnit si své sny, jít si za svým cílem a dělat to, co nás baví. Připomenete si, proč máme mluvit pravdu a nebát se říci, co si myslíme, a proč máme věřit svému srdci, v sílu myšlenky a hlavně sami v sebe, ve svoji jedinečnost. Je potřeba vědět kdo jsme, věřit v to, že všichni máme nějaký dar, který můžeme rozvíjet, že jsme si na tomto světě všichni rovni, ale také, že existuje i něco jiného než hmotný svět.

PETRA HEJTMÁNKOVÁ
Petra Hejtmánková – vzdělání získala na Ekonomické fakultě Jihočeské univerzity. Ve svém profesním životě se ekonomice stále aktivně věnuje, a přitom si plní svůj sen – psát knihy pro dětské čtenáře. Miluje cestování, které je pro ni zdrojem radosti, poznání a někdy i jisté dávky dobrodružství. Dokonce i jeden z příběhů z knihy Čakrové pohádky je inspirován její cestou po Srí Lance.

K napsání knihy ji přivedl její syn. Při vyprávění pohádek na dobrou noc vždy toužil slyšet nový příběh, a tak pro něj vymýšlela stále nová a nová dobrodružství. To ji nakonec přivedlo k rozhodnutí napsat a vydat knihu pohádek. Psaní knih ji naplňuje a chtěla by se mu věnovat i v budoucnu.

Audiokniha Čakrové pohádky, autorka Petra Hejtmánková, čte Monika Krátká.