Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Ztracený

Ztracený

Tim Weaver

Délka: 14 h 5 min
Interpret: Igor Bareš
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2019
Série: David Raker díl 3
Typ souboru: MP3
Velikost: 794 MB

Je obyčejné ráno šestnáctého prosince, a tak jako miliony obyvatel Londýna, i Sam Wren spěchá do práce, nasedne do metra – ale už z něj nikdy nevystoupí. Neexistují žádní svědci ani záznam na bezpečnostních kamerách. Ani po půl roce po něm není ani stopy.

Samova manželka oslovuje Davida Rakera, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách. Ví totiž, že důvodem jejich zmizení bývají často hluboko pohřbená tajemství. Tento případ se ale od ostatních liší a s každou odpovědí vystupují na povrch nové otázky, které nutí Rakera zpochybňovat vše, včetně vlastního úsudku. Zbývá nakonec jen jedna otázka: Dokáže detektiv Raker rozplést síť lží, kterými Sam Wren opředl svůj život, nebo se stanou osudnými i jemu?

TIM WEAVER
Býval novinář a redaktor řady časopisů. I přes své novinářské úspěchy se rozhodl psát raději thrillery. Hlavním hrdinou jeho románů je detektiv David Raker, specialista na hledání pohřešovaných osob. Dosud napsal osm románů, z nichž se dva umístili na první příčce nejprodávanějších elektronických knih. Rovněž byl nominován v rámci britského literárního ocenění National Book Awards.

IGOR BAREŠ
Divadelní a filmový herec vystudoval JAMU a po hostování v Divadle bratří Mrštíků nastoupil do Národního divadla v Brně. Byl nominován na cenu Alfréda Radoka za roli v Hamletovi a nominaci na Cenu Thálie získal za brilantní provedení postavy Raskolnikova v adaptaci Zločinu a trestu. Ztvárnil také celou řadu filmových rolí, například ve snímku Výlet, Krev zmizelého, Sluneční stát nebo Hezké chvilky bez záruky. Hrál v televizních seriálech a inscenacích, jeho hlas je známý především posluchačům rozhlasových her nebo audioknih.

Copyright © Tim Weaver, 2012. Translation © Alžběta Lexová, 2018. Cover © Jan Matoška, 2018. Nahrávka vznikla ve studiu Wariete v režii Lubomíra Koníře.

Audiokniha Ztracený je thriller s postavou Davida Rakera, který se specializuje na hledání pohřešovaných osob. Raker bude tentokrát pátrat po muži, který zmizel z metra. Napsal Tim Weaver. Vypráví Igor Bareš.

více

Série David Raker

Obálka audioknihy Ztracený
Ztracený
Obálka audioknihy Zlomené srdce
Zlomené srdce

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma