Zlomené srdce

Interpret: Igor Bareš
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2018

Audiokniha Zlomené srdce je detektivním příběhem s Davidem Rakerem, který se specializuje na hledání pohřešovaných osob. Napsal Tim Weaver, čte Igor Bareš.

Myslela, že svého manžela zná. Jenže celý jejich život byla lež. Když přijela na odlehlou pobřežní vyhlídku na pobřeží Devonu, zastavila, zaparkovala auto a zahodila klíčky. Od té doby ji už nikdo nespatřil. Zmizela beze stopy.

Vyšetřovatel David Raker se specializuje na hledání pohřešovaných osob a podobné případy pro něj nejsou ničím výjimečným. Ale zmizení Lyndy Korinové se již od prvopočátku naprosto vymyká jeho dosavadním zkušenostem. Neexistují téměř žádné stopy a Raker se obává toho nejhoršího. Tím spíš, že se jedná o bývalou herečku, která nedávno pohřbila svého manžela, filmového režiséra.
Lynda si myslela, že svého muže zná. Ale při procházení jeho pozůstalosti objevila děsivou pravdu, která ji donutila opustit všechno, co měla tak ráda, a zmizet. Kam utekla? Před kým? A žije vůbec ještě? David Raker se brzy přesvědčí sám o tom, že pravda může někdy i zabíjet.

Copyright © 2016 by Tim Weaver. Překlad © Alžběta Lexová. Studio Wariete, zvuk Jan Bláha, režie Lubomír Koníř.

Série David Raker