Duhová jiskra

Délka: 1 h 18 min
Interpret: Daniela Fischerová
Vydavatel: Audiostory
Vydáno: 2011
Typ souboru: MP3
Velikost: 73 MB

Duhová Jiskra – pohádkové příběhy Daniely Fischerové na audioknize čte sama autorka, Hana Maciuchová a Viktor Preiss.

Krátké pohádkové příběhy, které v sobě skrývají moudrost, humor a duchovní ponaučení. Nabízejí posluchači mnoho témat k hlubšímu zamyšlení nad světem, ve kterém žijeme. Scénář k této nahrávce je rovněž z autorské dílny Daniely Fischerové. Vznikl výběrem z knih Duhová jiskra a Jiskra ve sněhu.
Tematicky utříděné trojice humorně laděných střípků moudrosti si vychutnáte v mistrovském podání Hany Maciuchové, Viktora Preisse a v neposlední řadě autorky samé.

Daniela Fischerová, současná dramatička a spisovatelka, se po ukončení studia na FAMU v oboru scénáristika – dramaturgie věnovala redaktorské práci. Později se plně soustředila na vlastní autorskou tvorbu. Její první publikace byly určeny dětem. V dramatické tvorbě se uvedla divadelní prvotinou Hodina mezi psem a vlkem. Za zmínku stojí i její další divadelní hra Náhlé neštěstí. Z prózy jmenujme knihu Prst, který se nikdy nedotkne nebo útržkovité postřehy či příběhy vydané pod názvem Přísudek je v této větě podmět. Svoji pozornost však věnuje dětem i nadále, např. jako spoluautorka učebnice Občanská nauka pro ZŠ.
Také Duhová jiskra je určena starším dětem. Ale nejen jim. Zcela jistě v ní najde zalíbení i čtenář dospělého věku. Knížka obsahuje krátké pohádkové příběhy, které v sobě skrývají moudrost, laskavý humor a mnohá ponaučení. Nabízí pozornému čtenáři mnoho témat k hlubšímu zamyšlení nad světem, ve kterém žijeme.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma