Obálka audioknihy Nebezpečná hra

Interpret: Vasil Fridrich
Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2022

Čtyři mladí lidé a jedna zdánlivě nevinná hra.Na souostroví nedaleko Stockholmu se blíží silvestrovská půlnoc a kamarádi Max, Liv, Anton a Martina začnou z dlouhé chvíle hrát monopoly. Jejich rodiče se baví na večírku ve vedlejším domě a oni mají neomezený přísun alkoholu. Ale hra jejich dětství brzo začne být nudná a je proto potřeba trochu přitvrdit pravidla. Hodnota sázek se stupňuje, na povrch začínají vyplouvat temná tajemství a každý další tah si žádá svoji oběť...

Camilla Läckberg (1974), přezdívaná královnou severské krimi, je jednou z nejprodávanějších švédských spisovatelek. Dlouhodobě okupuje přední příčky skandinávských bestsellerů a za své knihy, které byly přeloženy do více než 40 jazyků, získala řadu ocenění. Jejím nejslavnějším dílem je desetidílná detektivní série o spisovatelce Erice Falckové a detektivovi Patriku Hedströmovi.

Audiokniha Nebezpečná hra obsahuje krimi příběh od autorky Camilly Läckberg. Čte Vasil Fridrich.