Honicí psi

Délka: 12 h 12 min
Interpret: Zdeněk Kupka
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2017
Typ souboru: MP3
Velikost: 688 MB

Honicí psi - audiokniha obsahuje severskou detektivku, ve které se i hlavní vyšetřovatel vraždy stává podezřelým. Autor Jørn Lier Horst. Čte Zdeněk Kupka. Režie a mistr zvuku Ivo Martiník. Hudba Lukáš Bury.

William Wisting #8

Sedmnáct let starý případ vraždy mladé dívky je znovu otevřen a nové důkazy vedou konečně k usvědčení pravého pachatele. Důkazy ukazují na Williama Wistinga, někdejšího šéfa vyšetřovacího týmu. Někdo důkazy zfalšoval a William teď musí sám na vlastní pěst očistit své jméno a zjistit, kdo ten důkaz vyrobil. Někdo z jeho vyšetřovacího týmu? A proč teď? Je tedy ten již dávno odsouzený člověk skutečně nevinný? Hon se rozbíhá naplno.

JØRN LIER HORST
Tento norský spisovatel patří mezí nejvýznamnější současné detektivkáře. Tomuto žánru se věnuje výhradně a možná proto, že vystudoval policejní akademii, psychologii a kriminologii a 20 let pracoval jako vyšetřovatel, je nyní jeden z nejlepších autorů krimi literatury. Od roku 2013 se spisovatelství věnuje na plný úvazek, ale i tak si udržuje stálý kontakt se svým oborem. Hlavně za přesné vylíčení policejní práce sklízí pochvalné kritiky. Hlavního vyšetřovatele Williama Wistinga, uvedl na scénu již ve své první detektivce v roce 1995.

ZDENĚK KUPKA
Herec Divadla Pod Palmovkou Zdeněk Kupka se narodil v roce 1971 Liberci. Věnuje se takřka výhradně divadelní profesi. Od roku 1995 prošel divadly v Uherském Hradišti, Karlových Varech, Českých Budějovicích a pražským divadlem Pod Palmovkou. Na českých jevištích měl možnost potkat se s rolemi Malvolia ve Večeru tříkrálovém, Trigorina v Rackovi, Gilese v Pasti na myši, Joa v Někdo to rád horké, Johna Proctora v Čarodějkách ze Salemu, Chlestakova v Revizorovi, Krále Bertieho v Králově řeči, nebo Krále Artuše v muzikálu Monty Python’s Spamalot. Nyní odchází na volnou nohu. Ve volném čase se intenzivně věnuje tenisu a golfu.

© Jørn Lier Horst 2012. Published by agreement with Salomonsson Agency.
Překlad © Kateřina Krištůfková

více

Série William Wisting

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma