Hotýlek na Islandu

Vydavatel: Cosmopolis
Vydáno: 2023
Série: Romantické útěky díl 4

Zachumlejte se do hřejivé deky a vychutnejte si panenskou přírodu Islandu a útulnou atmosféru ve stylu hygge.

Lucy nic nechybí, má dobrou práci v hotelu a přítele. Jenže stačí jedna nehoda a dostane padáka i kopačky. Její život je náhle v troskách, takže když jí personální agentura nabídne místo manažerky hotýlku Polární záře na Islandu, okamžitě přijme i přes to, že nesnáší zimu.

Po příjezdu se nemůže zbavit dojmu, že to byla chyba. Lucy dělá, co může, ale má pocit, že se jí někdo snaží škodit. Jsou k ní kolegové upřímní? Navíc ji začíná zneklidňovat barman Alex. Mezi ním a Lucy to sice jiskří, ale záhy se ukáže, že skrývá nějaké tajemství…

Audiokniha Hotýlek na Islandu obsahuje příběh ze série Romantické útěky. Autorka Julie Caplinová, čte Veronika Lazorčáková.

Série Romantické útěky

O2 Knihovna