Obálka audioknihy Vinice ve Francii

Vydavatel: Cosmopolis
Vydáno: 2023
Série: Romantické útěky díl 10

Vychutnejte si pravé šampaňské a máslové croissanty podávané s proslulým francouzským šarmem.

Hattie má zlomené srdce a cítí se mizerně. Když se jí naskytne příležitost pracovat dva měsíce na krásném sídle v oblasti Champagne, neváhá ani vteřinu a koupí letenky rychleji, než vyletí zátka z lahve šampaňského.

Příprava velkolepého obřadu její sestřenice Gabby pro ni představuje šanci vypracovat se z pouhé asistentky na vyhledávanou organizátorku svateb. Proto se rozhodne zapomenout na trable s láskou a napnout všechny síly k uspořádání pohádkového dne. Nepočítala ovšem s jednou maličkostí… S úžasným Lucem, který neustále rozptyluje její pozornost. Podnikají spolu výlety po okolí, navštěvují místní trhy s delikatesami a užívají si pikniky mezi řádky vinné révy.

Možná za to můžou bublinky, možná Lucovo kouzlo, ale Hattie začne přemýšlet, jestli jde jen o chvilkové poblouznění, nebo snad o něco víc.

Audiokniha Vinice ve Francii obsahuje příběh ze série Romantické útěky. Autorka Julie Caplinová, čte Veronika Lazorčáková.

Série Romantické útěky

Obálka audioknihy Kavárna v Kodani