Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Krevní pouto

Krevní pouto

Patricia Briggs

Délka: 9 h 20 min
Interpret: Anita Krausová
Vydavatel: Audiotéka, Fantom Print
Vydáno: 2024
Série: Mercedes Thompsonová díl 2
Typ souboru: MP3
Velikost: 526 MB

DRUHÁ AUDIOKNIHA S MERCEDES THOMPSONOVOU V HLAVNÍ ROLI…

V dnešní době vládne světu věda, která zakazuje upalování, topení nebo veřejné lynčování čarodějnic. A průměrný zákona dbalý občan se naopak nemusí bát příšer ve tmě. Někdy lituji, že nejsem průměrný občan…

Mercy Thompsonová má přátele na hlubokých místech – a v temnotě. A teď jednomu z nich dluží laskavost a souhlasí, že pomůže příteli Stefanovi předat vzkaz jednomu z upírů. Ale tento upír není obyčejný – a stejně tak démon, který v něm přebývá…

PATRICIA BRIGGS
Američanka Patricia Briggs (1965) píše od roku 1990. První román, Masques, jí vyšel v roce 1993. Kniha neuspěla a autorčina sotva nastartovaná kariéra málem skončila dříve, než začala. Druhý román, Steal the Dragon (Riallina hra), se naštěstí prodával mnohem lépe a získal příznivé ohlasy i u kritiky. Kariéra autorky se tak pomalu rozbíhala a s každým dalším titulem stoupal prodej i počet fanoušků.

Rostoucí popularita knih Briggsové, spolu se schopností tvořit živé, přesvědčivé postavy, inspirovala nakladatele k tomu, aby autorku požádal, zda by nezkusila napsat moderní městskou fantasy. Briggsová výzvu přijala a podepsala smlouvu na knihy, jejichž hlavní hrdinkou se stala Mercy Thompsonová.

ANITA KRAUSOVÁ
Česká divadelní, filmová a televizní herečka a rozhlasová moderátorka. Podílí se na tvorbě audioknih a tematických podcastů, moderuje na Radiu Wave. Vystudovala obor alternativní a loutkové divadlo na DAMU, poté strávila dva semestry na berlínské herecké škole Ernst Busch Hochschule für Schauspielkunst. Po návratu do Čech působila v Činoherním studiu Ústí nad Labem a hostovala v Národním divadle v Žebrácké opeře. Po ústeckém angažmá začala působit převážně na pražských nezávislých divadelních scénách (MeetFactory, Divadlo X10, A Studio Rubín). V roce 2022 ztvárnila kapitánku Hořavovou v seriálu Případy mimořádné Marty.

Audiokniha Krevní pouto, autorka Patricia Briggs, překlad Kateřina Niklová. Čte Anita Krausová, režie Ondřej Černý.

více

Série Mercedes Thompsonová

Obálka audioknihy Měsíční píseň
Měsíční píseň
Obálka audioknihy Krevní pouto
Krevní pouto

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma