Obálka audioknihy Příběhy o vynálezech

Vydavatel: QQ studio Ostrava
Vydáno: 2023

OD ROMÁNSKÉHO SLOHU AŽ PO RENESANCI

Vývoj lidstva od ovládnutí ohně až po objevení Ameriky. Děti se seznamují i s kulturními trendy od románského slohu až po renesanci v dětsky přitažlivém vyprávění Bohuslava Žárského, autora mnoha úspěšných dětských knížek a známého výtvarníka Zdeňka Jandy.

Bohuslav Žárský - spisovatel, scénárista, publicista a ostravský rodák se v současnosti věnuje autorské práci v nakladatelství Librex, kde spolupracuje na tvorbě řady titulů pro děti. V minulosti se po studiu systémového inženýrství na VŠB věnoval tvorbě publicistických filmů, dokumentů a vzdělávacích cyklů. Kromě televizní tvorby se věnoval také tvorbě psané. Přispíval do novin, časopisů a rozhlasu. Kromě práce v několika rádiích, se věnoval také spisovatelské činnosti, nebo přípravě pohádkového muzikálu na ledě “Mrazík”.

David Viktora - absolvent JAMU se v současnosti věnuje angažmá v Národním divadle Moravskoslezském a dabingovým příležitostem převážně na televizních filmech a pohádkových inscenacích.