Obálka audioknihy The Brand Gap

Interpret: Jakub Hejdánek
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2015

The Brand Gap je prvním a v podstatě dosud nepřekonaným zpracováním komplexní teorie budování značky. Zatímco většina knih se brandingem zabývá buď jen z pohledu tvrdě racionálně-strategického, anebo naopak jen z těžko uchopitelného pohledu kreativně-emočního, Brand Gap ukazuje způsoby jak obchodní strategii s designem propojit a vytvořit tak charismatickou značku, kterou budou zákazníci milovat a která přinese firmě trvale udržitelnou konkurenční výhodu.

Dozvíte se:
co je to brand,
pět základních disciplín budování značek,
jak značky mění dynamiku trhu,
tři nejdůležitější otázky, na které potřebuje každá úspěšná značka mít odpověď,
proč je spolupráce klíčem k úspěšnému budování značky,
jak design ovlivňuje zákaznický prožitek,
jak rychle a levně testovat koncepty rozvoje značky
a proč je důležité starat se o brand i uvnitř firmy.

Marty Neumeier je designér, spisovatel a business konzultant. Snaží se přinést kreativní principy a procesy ze světa designu do korporátního prostředí. Ve své poslední knize Metaskills zkoumá pět základních dovedností, které budou pohánět inovace v 21. století. Mezi jeho předchozí publikace patří The Designful Company, v které se zabývá rolí designu a jeho vztahem s inovacemi; ZAG, která byla vyhlášená za jednu z „The 100 Best Business Books of All Time“; a konečně The Brand Gap, která je považována za základ moderního brand-buildingu. Na rozvoji značek a firemní kultury úzce spolupracoval s firmami jako Apple, Netscape, Sun Microsystems, HP, Adobe, Google a Microsoft. Dnes působí jako Director of Transformation v Liquid Agency, hodně cestuje, vede workshopy a přednáší o inovacích, značkách a designu.

Tištěná verze knihy na www.anfas.cz.

The Brand Gap - audiokniha obsahuje české vydání nejkoncentrovanější knihy o brandingu. Autor Marty Neumeier. Čte Jakub Hejdánek. Režie Jakub Tabery. Mistr zvuku Jan Kacian.