Obálka audioknihy Národní třída

Interpret: Hynek Čermák
Vydavatel: OneHotBook
Vydáno: 2013

Klub osamělých rváčů. Hlavní hrdina, přezdívaný Vandam, vypráví příběh svých životních soubojů s městem, nedávnou minulostí a rodinnými démony. Drsná a zároveň melancholická novela ze sídliště, kde lidé a domy vzdorují přírodě i neodvratnému zániku. Nový Rudiš zasáhne posluchače přímo na solar. Inspirováno skutečnými událostmi.

„Vždycky může vyhrát jen jeden. Takhle a ne jinak funguje svět. A když zkusíš někoho zmlátit, tak pochopíš, jak to funguje a nebudeš mít už potřebu dál pátrat a tápat. Někoho poučíš o životě a sám budeš taky poučenej.“

V hlavní roli se představuje Hynek Čermák, držitel Českého lva za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli a Kristýna Frejová, hvězda Švandova divadla.

DRŽITEL OCENĚNÍ AUDIOKNIHA ROKU 2013 - NEJLEPŠÍ INTERPRET
Titul zvítězil v kategorii Nejlepší interpret v rámci vyhlašování výročních cen Audiokniha roku 2013, které jsou udělovány vydavatelům a tvůrcům audioknih s cílem ocenit produkci kvalitních českých audioknih a motivovat tak vydavatele v jejich činnosti.

Národní třída - audiokniha obsahuje román inspirovaný skutečnými událostmi, jehož autorem je Jaroslav Rudiš. Čte Hynek Čermák a Kristýna Frejová.