Obálka audioknihy Skok do tmy

Interpret: Tomáš Jirman
Vydavatel: Lubomír Kirman
Vydáno: 2020

Fascinující pojednání o niterné touze nikdy se nevzdat. Příběh outsidera, který se rozhodl využít svou poslední šanci a pochopit, pro jakou cestu byl předurčen.

Tibor je na dně. Každé jeho rozhodnutí ho vede ke stále větší katastrofě, až do bodu, kdy se rozhodne ukončit svůj život. Shodou okolností mu jeho čin překazí Kristýna, která je jeho přesným opakem.
Postupně mu začne vysvětlovat, proč žije život, jaký žije. Ukáže mu principy sebehodnoty, víry, a především odpovědnosti za každý krok, který Tibor v životě činí. Především mu však pomůže najít jeho potenciál a naučí ho, jak tento potenciál rozvíjet. Tibor začne posouvat hranice toho, co si myslí, že je v jeho životě možné.

Audiokniha Skok do tmy obsahuje příběh o odvaze, touze a životní síle, který může inspirovat každého, kdo chce v životě něco změnit... Autor Lubomír Kirman. Čte Tomáš Jirman, člen činohry divadla Antonína Dvořáka v Ostravě.