Obálka audioknihy Sebekázeň - jediná cesta k úspěchu

Sebekázeň - jediná cesta k úspěchu

Claude C. Hopkins

Interpret: Vítězslav Kryške
Vydavatel: Media Empire
Vydáno: 2012

Sebekázeň vám zaručuje úspěch. Každý úspěšný člověk je vytrvalý a houževnatý, a má dostatek sebekázně k tomu, aby se přiměl udělat, co by měl, ať se na to cítí, nebo ne. Když se naučíte sebekázni, uděláte toho více, rychleji a lépe než ostatní lidé. Budete mít lepší výsledky, budete produktivnější, budete mít lepší výkon, získáte pozornost lidí, kteří vám mohou pomoci, a podpořit vás a posunout vás dopředu. Budete lépe placeni a budete rychleji povyšováni v jakékoliv práci, situaci. Lidé se sebekázní, kteří mají lepší výsledky, jsou okamžitě posíláni do přední linie života. Budete mít více sebeovládání, sebejistoty, osobní moci. Budete cítit, že dokážete cokoliv, co chcete, protože máte schopnost se ukáznit a udělat to.
Sebekázeň je klíčem k sebedůvěře, sebeúctě a osobní hrdosti.
Pokaždé, když se ukázníte, budete se mít raději.
Pokaždé, když se ukázníte, budete na sebe nahlížet jako na lepší osobu.
Pokaždé, když se ukázníte, budete se cítit skvěle, budete na sebe hrdi, vaši osobnost to ovlivní velmi pozitivním způsobem.
Čím větší je vaše sebekázeň, tím větší máte sebevědomí. A tím menší jsou vaše strachy ze selhání a z odmítnutí. Nakonec si vypěstujete sebevědomí, že budete schopni procházet zdmi. Se sebekázní bude váš charakter mít sílu, díky které vytrvá přes všechny překážky, až do konečného úspěchu. Se sebekázní dosáhnete své osobní velikosti.

Pro koho je tento motivační audioprogram určený:
- Pro všechny, kteří chtějí být v životě úspěšní
- Pro obchodní zástupce, obchodní manažery, obchodníky
- Pro podnikatele

Z obsahu:
Jak nastartovat sebekázeň
Nejdůležitější metoda - dokonalá koncentrace
Způsob, jak dosáhnout většinu cílů do roka
Jak programovat podvědomou mysl
Přesný plán, co dělat a co nedělat
Potlačení strachu ze selhání
Jak zvítězit nad strachem v určitých oblastech
Jak získat návyk odvahy
Účinný návod na fyzickou kondici
Sebekázeň ve financích
Nácvik pilnosti
Návod, jak zdvojnásobit výkon
Síla sebevzdělávání
Odvaha/víra v sebe/vytrvalost

Sebekázeň - jediná cesta k úspěchu - motivační audioprogram z řady audioknih pro osobní a firemní rozvoj z pera Clauda C. Hopkinse. Interpretuje Vítězslav Kryške.