Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy The Kìltem Massacre and other horror stories

The Kìltem Massacre and other horror stories

Jan Opatřil

Délka: 7 h 35 min
Interpret: Ben Holland
Vydavatel: Kapřík Metlík publishing
Vydáno: 2022
Typ souboru: MP3
Velikost: 428 MB

Knihu z češtiny do angličtiny přeložil renomovaný americký překladatel Alex Zucker. Text načetl američan Ben Holland.

Povídky se odehrávají v Čechách i v anglicky mluvících zemích. Titulní povídka Kìltemský masakr se například odehrává ve Skotsku. Kraji, v němž jsou záhady a mystika dosud živé a kde z místní mlhavé a opuštěné krajiny občas vykoukne zřícenina hradu.

Okořeňte si svůj život pořádnou porcí hororu a ponořte se do příběhů, ze kterých vám bude zaručeně běhat mráz po zádech.

----------

The audiobook The Kìltem Massacre and other horror stories is based on the successful and highly rated book Horror Stories by Jan Opatřil, written by the author under the pseudonym Dan Angus. It contains 10 chilling short stories + the title story Kìltem Massacre.

The book was translated from Czech to English by renowned American translator Alex Zucker. American Ben Holland read the text.

The stories take place in the Czech Republic and in English-speaking countries. For example, the title story The Kiltem Massacre takes place in Scotland. A region in which mysteries and mysticism are still alive and where the ruins of a castle occasionally peek out from the local foggy and deserted landscape.

Spice up your life with a good dose of horror and immerse yourself in stories that are guaranteed to send chills down your spine.

Audiokniha The Kìltem Massacre and other horror stories vychází z úspěšné a vysoce hodnocené knihy Jana Opatřila Hororové povídky, kterou autor napsal pod pseudonymem Dan Angus. Obsahuje 10 mrazivých povídek + titulní povídku Kìltemský masakr.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma