Obálka audioknihy Motiv X

Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2020
Série: Fabian Risk díl 4

Jak chytit sériového vraha, který nikdy nezaútočí stejným způsobem dvakrát? Brutální vražda jedenáctiletého syrského uprchlíka postaví před helsingborskou policii případ s možným rasistickým podtextem. Zdánlivě náhodných vražd přibývá a tým kriminalistů se záhy ocitá pod příliš velkým tlakem. Situace donutí Fabiana Riska, aby se vrátil do práce, ačkoli by raději dál bděl u lůžka své postřelené dcery, která je v kómatu a Fabian si to dává za vinu. Vrací se i šéfka oddělení Astrid Tuvessonová, která přerušila protialkoholní léčbu. Je tu však ještě něco – informace, jež po sobě zanechal Fabianův mrtvý kolega Hugo Elvin a jež mohou dosud soudržný tým vyšetřovatelů navždy změnit. A v sázce je i Fabianův život...Motiv X je úvodní část diptychu v rámci bestsellerové série krimipříběhů Fabiana Riska, jeho rozuzlení přinese titul X způsobů smrti.

Audiokniha Motiv X obsahuje čtvrtý díl ze série temných detektivek švédského spisovatele Stefana Ahnhema. Čte Pavel Soukup.

Série Fabian Risk

Obálka audioknihy Oběť bez tváře