Obálka audioknihy Saturnin se vrací

Vydavatel: XYZ
Vydáno: 2017
Série: Saturnin díl 1

Slavná humoristická kniha, která baví již několik generací čtenářů, pokračuje!
Nevypočitatelný sluha Saturnin je zpět, tentokrát v podání Miroslava Vladyky! A s ním i další oblíbení hrdinové – laskavý dědeček s novým psím kamarádem Neronem, nesnesitelná teta Kateřina a její poučná přísloví, rozmazlený Milouš i filozofující doktor Vlach. Jaká překvapení si pro všechny připravil Saturnin tentokrát? A co na to podnikavý strýc František, nový manžel tety Kateřiny? Zažijte další nepředvídatelné léto u dědečka!

Vykouzlí vám na tváři úsměv vzpomínka na pořekadla nesnesitelné tety Kateřiny, filipiky doktora Vlacha, odvahu slečny Barbory, suchý anglický humor, a především nevypočitatelné nápady a úskoky svérázného sluhy Saturnina? Vaši oblíbení hrdinové jsou zpět! Vzpomeňte si na knihu svého srdce a opět prožijte idylické léto v domě u dědečka, jak jej mistrně podává Miroslav Macek v pokračování Jirotkova nejslavnějšího humoristického románu.

Saturnin se vrací - audiokniha obsahuje pokračování slavného humoristického románu s nevyzpytatelným sluhou Saturninem. Autor Miroslav Macek. Čte Miroslav Vladyka.

Série Saturnin

Obálka audioknihy Saturnin se vrací