Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Deset malých černoušků

Deset malých černoušků

Agatha Christie

Délka: 8 h 12 min
Interpret: Vladimír Čech
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2013
Typ souboru: MP3
Velikost: 462 MB

Klasické dílo první dámy detektivního žánru. V neúprosném rytmu známého popěvku o deseti malých černoušcích ubývá hostů v luxusním sídle na ostrově, bouří odříznutém od světa. Jakási ďábelská síla žene podle předem připraveného plánu jednoho po druhém do záhuby, až nezbude žádný. Kam však zmizel vrah?

Agatha Christie (1890 – 1976) královna detektivky, světově nejznámější spisovatelka všech dob. Publikovala celkem přes 80 románů a divadelních her. Nejznámější postavy vystupující opakovaně v jejích knihách jsou slečna Marplová a především Hercule Poirot. Většina spisovatelčina díla byla zfilmována, některá i vícekrát (Vražda v Orient-Expressu, Smrt na Nilu, Vlak z Paddingtonu).

Vladimír Čech (1951) | vystudoval herectví na pražské DAMU. V současné době je členem souboru Městských divadel pražských – divadla Rokoko a ABC. Natočil roli Předsedy soudu v oceněné adaptaci románu Vzkříšení podle Tolstého pod vedením italských režiséru bratrů Tavianniových. Dlouhodobě se věnuje práci v Českém rozhlase a dabingu. Do širokého povědomí diváků se dostal díky osobitému moderování soutěžní hry „Chcete být milionářem?“.

Deset malých černoušků - audiokniha obsahuje známou detektivku slavné britské spisovatelky, jíž je Agatha Christie. Vypráví Vladimír Čech.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma