Obálka audioknihy Handmade byznys

Vydavatel: Jan Melvil Publishing
Vydáno: 2022

TVOŘTE, PRODÁVEJTE A VYDĚLÁVEJTE: PRŮVODCE NA CESTĚ OD KONÍČKU K PODNIKÁNÍ

Tvoříte. Vyrábíte. Kutíte. Vaše výrobky vás naplňují štěstím a okolí nad nimi jásá. Každou chvíli slyšíte, že byste se tím mohli živit. Jenže jak? Jak přesně proměnit milovaný koníček v životaschopný projekt, který vydělává, aniž byste přišli o radost z tvoření?

Naštěstí už na to nejste sami! První česká audiokniha pro rukodělné tvůrce vás systematicky provede krok za krokem vším, co potřebujete znát a dělat. Autorka vychází nejen ze své poradenské praxe, ale i ze zahraničních strategií upravených pro náš trh, a také z vlastních zkušeností s rukodělnou tvorbou. Svými vhledy vás přiměje zamyslet se nad produkty, zákazníky, jejich motivací nakupovat, a pomocí praktických příkladů i konkrétních tipů vás naučí myslet a jednat obchodně.

Nespoléhejte na štěstí: cesta od koníčku k podnikání je klikatá a vyžaduje znalost mnoha různých oborů. Teď však v ruce držíte mapu pro správný směr!

Díky audioknize se mimo jiné naučíte:
- Vnímat se nejen jako umělce, ale také jako podnikatele.
- Pracovat s férovou cenotvorbou a umět svou cenu zákazníkům obhájit.
- Orientovat se v související legislativě, odvodech i daních.
- Vybrat, na kterých platformách své výrobky nejlépe prodat.
- Jak efektivně pečovat o svou značku, obchod i milovaného zákazníka.

HANA KONEČNÁ
Hana Konečná (* 1979) vystudovala informatiku a poradenství v odborném vzdělávání. V roce 2008 však objevila svět tvořivých duší na Fleru, kde ji kromě prodeje vlastních výrobků lákalo pochopit principy handmade podnikání. Věnuje se individuálnímu poradenství a online kurzům, se specializací na cenotvorbu a prodej do zahraničí.

Audiokniha Handmade byznys, autorka Hana Konečná, čte Jana Dostálová.