Obálka audioknihy Do temnoty

Vydáno: 2023
Série: Odyssey One díl 1
Velikost: 1.17 GB

Za hranicemi našeho malého světa, za gravitační studnou naší hvězdy, leží galaxie a vesmír větší a rozmanitější, než s čím se kdokoliv z nás setkal. Úkolem je prorazit pro lidstvo cestu do toho velkého neznáma. Kapitán Eric Weston a posádka lodi LSAK Odyssea startují na misi určenou k zápisu do historie. Za hranicemi známého se střetávají s hrůzami a divy dosud nespatřenými, s bytostmi a monstry fantastičtějšími než cokoliv, co by si lidé na Zemi kdy dokázali představit. Ale skutečné srdce temnoty, největší nebezpečí ze všech, na ně čeká...

Do temnoty je první výprava LSAK Odyssey a její posádky a začátek epické military science fiction, která kombinuje jak starou dobrou space operu, tak moderní vyprávění příběhu v jednom velkém, vzrušujícím dobrodružství.

Audiokniha Do temnoty, autor Evan Currie, čte Jakub Žalud.

Série Odyssey One

Obálka audioknihy Do temnoty