Obálka audioknihy Jak zvyšovat firemní zisk snižováním nákladů - v ruštině

Jak zvyšovat firemní zisk snižováním nákladů - v ruštině

Vladimír John

Délka: 35 min
Interpret: Vitalii Chuvaev
Vydavatel: Meriglobe Advisory House
Vydáno: 2017

Jak zvyšovat firemní zisk snižováním nákladů - v ruštině - je třetí audiokniha ze série Odhalená pravda o rizicích podnikání, která je určena zejména podnikatelům, ale i jejich rodinným příslušníkům. Autor Vladimír John, účinkují Chuvaev Vitalii, Molozhen Oxana. Audiokniha je v ruském jazyce.

Podnikáte a nejste spokojeni se svým ziskem?
Poslechněte si, jak se dá firemní zisk skokově zvýšit až o 30 % přes snižování nákladů, které jsou velmi často opomíjené a mohou být pro podnikání až existenčně velmi nebezpečné.

Хотя это может казаться само собой разумеющееся, существует масса предпринимателей, которые на снижение расходов часто забывают. При этом расходы прямо сказываются на величине их прибыли, а также могут быть для их фирмы очень опасными. Благодаря этой электронной книге предприниматели убедятся, что управление расходами довольно просто.

Obsah:
Fakta o firemních nákladech
Rozdělení nákladů
Přístupy k řízení nákladů
Nákladová rizika
Jak vybrat nejvhodnějšího dodavatele
Jak dosáhnout nejlepších nákupních úspěchů
E-aukce
Praktické rady, jak ušetřit
Nákup i prodej by měl být výhodný pro všechny