Obálka audioknihy Jak dostat firmu z krize - v ruštině

Jak dostat firmu z krize - v ruštině

Vladimír John

Délka: 37 min
Interpret: Alexandr Leonov
Vydavatel: Meriglobe Advisory House
Vydáno: 2017

Nachází se vaše firma v krizi nebo jí chcete preventivně předcházet?
Poslechněte si, podle jakých signálů poznáte, že se krize blíží, jak se v krizi chovat, jak si vypracovat strategický plán boje s ní a jak jí řešit.

Как уже понятно из названия заголовка, речь идет об очень актуальной теме. Электронная книга предназначена всем предпринимателям, которые оказались в кризисе и решают, как из нее выйти или тем, которые стараются кризиса избежать. Предлагает комплексное обозрение кризиса фирмы, его сигналы, различные формы кризиса, а главное, возможности решений как кризису противостоять и в идеальном случае его избежать.

Obsah:
Co je to krize firmy
Nejčastější signály krize
Jaká jsou řešení krize
Jak si vypracovat strategický plán boje proti krizi
Jak se chovat v krizi
Podnikání musí přinášet radost

Jak dostat firmu z krize - v ruštině - je druhá audiokniha ze série Odhalená pravda o rizicích podnikání, která je určena zejména podnikatelům, ale i jejich rodinným příslušníkům. Autor Vladimír John, účinkuje Molozhen Oxana, Leonov Alexandr. Audiokniha je v ruském jazyce.