Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Poslední tango v Havaně

Poslední tango v Havaně

František Kotleta

Délka: 8 h 54 min
Interpret: Libor Terš
Vydavatel: Audiotéka, Epocha
Vydáno: 2019
Série: Tomáš Kosek díl 3
Typ souboru: MP3
Velikost: 502 MB

Další volné pokračování jednoho z nejprodávanějších titulů Františka Kotlety, a to knihy Příliš dlouhá swingers party, na kterou úspěšně navázaly Velké problémy v Malém Vietnamu.

Tomáš Kosek znovu řeší netradiční případy spojené s magií a démony, plné napětí, ale i sexu.

FRANTIŠEK KOTLETA:
Vlastním jménem Leoš Kyša. Rodák z Bruntálu, spisovatel, trestanec, podnikatel, jesenický Mauglí a řezník. Pochází z umělecké rodiny, jeho matka byla tanečnice, gymnastka a špionka, kterou pro neohrožené občanské a politické postoje perzekvovali natolik, že byla nucena před StB uprchnout do zahraničí. Její pozoruhodná kariéra agentky CIA, která po celá osmdesátá léta deptala svými úspěchy jak StB, tak KGB, dosud nebyla publicisticky zpracována a je zahalena železnou oponou ukovanou z tajemství, mýtů, legend a polopravd. V polovině devadesátých let zmizela v Brazílii a nejsou o ní žádné zprávy.

O Kotletově otci se také nic neví. Podle některých indicií je jím Michail Gorbačov, kterého Kotletova matka svedla během jeho tajné návštěvy Bruntálu. Podle zlovolných bruntálských jazyků jím ale může být prakticky kdokoliv, kdo kdy ušetřil padesát korun a mohl si dovolit krátké, avšak vzrušující dobrodružství v ilegálním nevěstinci, který Kotletova matka příkladně vedla jako zástěrku svých špionských aktivit.

LIBOR TERŠ:
Libora Terše můžete znát spíše než podle fotky, podle jeho typicky zabarvenému hlasu. Dabingu se věnuje celý život a za svou kariéru nadaboval desítky postav seriálů i filmů. Mezi ty nejznámější patří například Dr. James Wilson ze seriálu Dr. House, detektiv Frank Tripp ze seriálu Kriminálka Miami. Můžete jej slyšet i v mnoha hollywoodských filmech, ke kterým patří Batman: Návrat Temného rytíře, Jak vycvičit draka, Armagedon nebo Madagaskar. Audiotéce propůjčil svůj hlas například k načtení série Temné věže Stephena Kinga.

Audiokniha Poslední tango v Havaně je třetí díl volné trilogie s postavou Tomáše Koska. Napsal František Kotleta. Čte Libor Terš.

více

Série Tomáš Kosek

Obálka audioknihy Sitarane
Sitarane
Obálka audioknihy Příliš dlouhá swingers party
Příliš dlouhá swingers party
Obálka audioknihy Velké problémy v malém Vietnamu
Velké problémy v malém Vietnamu
Obálka audioknihy Poslední tango v Havaně
Poslední tango v Havaně
Obálka audioknihy Temné blues v New Orleans
Temné blues v New Orleans

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma