Obálka audioknihy Realitní naděje

Vydavatel: Petr Vomastek
Vydáno: 2019

VÍTĚZSTVÍ – POCTIVOST – MOUDROST

"Mým záměrem při psaní bylo čtenáře zbavit iluze o tom, do jaké míry je úspěch realitního makléře předurčený, tj. vrozený. Neváhám popsat vše, včetně svých vnitřních zápasů, aby bylo zřejmé, jak často jsem selhával a jaké následky to během mé profesní poutě přinášelo.

Věřím, že mé upřímné svědectví, zahrnující i vhled do mého nitra, přijmete, jakkoli Vám mé reakce nebo prožívání určitých situací mohou připadat překvapivé.

Jsem přesvědčen o tom, že řada lidí má své skryté komnaty a mnozí nevědí, jak se s nimi vypořádat. Pevně doufám, že má otevřenost a upřímnost bude povzbuzením nejen začínajícím makléřům – dodá Vám naději a posílí Vaši víru v to, že můžete být na poli realitního zprostředkování v tuzemsku úspěšní."

PETR VOMASTEK
Petr aktivně působí na českém realitním trhu od r. 2000. V mateřské realitní kanceláři REALITY 21 založil a vedl oddělení pronájmu komerčních prostor. Prvních 10 let v oboru se soustředil na oblast pronájmu restaurací a obchodních prostor. V letech následujících se věnoval budování a optimalizaci maloobchodních pobočkových sítí, obchodu s výnosovými nemovitostmi a projekty pro realitní development.

Audiokniha Realitní naděje nabízí realistický vhled do činnosti a fungování špičkového tuzemského realitního makléře. Napsal a čte Petr Vomastek.