Nenalezená

Remigiusz Mróz

Délka: 10 h 12 min
Interpret: Zbigniew Kalina
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2018
Typ souboru: MP3
Velikost: 575 MB

Možná kdybych ji o ruku požádal jen o chvíli dřív, nikdy bych neskončil v nemocnici a ona mi nikdy nezmizela ze života.

Deset let po zmizení své snoubenky si Damian Werner myslí, že už ji nikdy neuvidí. Jednoho dne však nečekaně narazí na stopu ztracené dívky. Werner se zpočátku domnívá, že se jedná o náhodnou podobnost, ale pak neznámý člověk nahrává další fotku. Fotku, kterou udělal Werner sám jen pár dnů před snoubenčiným zmizením.

Damian si byl jistý, že svou dívku zná dobře – vždyť spolu od dětství trávili veškerý volný čas. Avšak při hledání odpovědí na své otázky zjišťuje, že o ní zdaleka nevěděl všechno.

REMIGIUSZ MRÓZ:
Polský právník a spisovatel, který ve své rodné zemi vydal už na třicet románů. Sám o sobě mluví jako o obyčejném chlapovi, který denně napíše deset až patnáct stran textu a naběhá kolem sta kilometrů týdně. Už ale z prvních pár vět je jasné, že to asi příliš obyčejný chlap nebude. Remigiuszovy romány se mezi polskými čtenáři těší velké popularity a recenzenti jej přirovnávají k dalšímu Jo Nesbovi. Jeho první román vydaný v češtině se jmenuje Nenalezená, v Polsku pár dní po vydání vystřelila na první příčky žebříku bestsellerů.

ZBIGNIEW KALINA:
I přes své čistě polské jméno je tento talentovaný herec ostravským rodákem, který po dokončení gymnázia vystudoval herectví se zaměřením na muzikál. Jeho první angažmá bylo v Těšínském divadle a od roku 2012 je stálým členem Městských divadel pražských. Nyní bydlí v Praze a je držitelem Ceny Thálie a Ceny Českého divadla.

ZUZANA TRUPLOVÁ:
Z rodné Jihlavy přišla do Ostravy, kde vystudovala Janáčkovu konzervatoř. Už během studií příležitostně hostovala v Národním divadle moravskoslezském a v Komorní scéně Aréna, kde také získala své první angažmá. Hrála ve filmech Lufťáci, Hořící keř, Isabel a televizním cyklu Rozsudek. Je rovněž aktivní na hudební scéně jako rapperka pod přezdívkou MC Zuzka.

Copyright © 2018 by Remigiusz Mróz. Translation © 2018 by Petr Vidlák.

Audiokniha Nenalezená je psychologický thriller od polské hvězdy žánru a první autorův titul přeložený do češtiny. Napsal Remigiusz Mróz a čtou Zbigniew Kalina a Zuzana Truplová.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky