Obálka audioknihy Když spadne maska

Vydáno: 2023
Série: Kostičas díl 4
Velikost: 1.18 GB

Dlouho očekávaný čtvrtý díl úspěšné série o jasnovidcích a totalitním Scionu je tu!

Paige Mahoneyové se podařilo zničit jádro detektoru Senshield. Jen o vlásek při tom unikla smrti — i díky agentům tajemného Programu Domino, který ji nyní vysílá na misi do Paříže. Kdo však za touto špionážní sítí ve skutečnosti stojí a jakou má motivaci ke svržení scionského režimu, Paige ještě netuší. Okolnosti ji nutí novému spojenci alespoň prozatím důvěřovat. Se svým refájským společníkem Arcturem Mesarthimem se vydává odhalit tajemství, které ji zavede do spletitého pařížského podzemí i do honosných komnat zámku ve Versailles.

Zatímco Scion pomalu rozšiřuje své hranice a svět se chvěje v jeho stínu, Paige se snaží porozumět svým citům k Arcturovi. Jenže nepřítel stále sílí. V jejich bezprostředním okolí jsou i tací, kteří moc dobře vědí, že revoluce začala díky nim — a mohla by bez nich i rychle skončit…

Když spadne maska je čtvrtou knihou plánované sedmidílné série. První díl Kostičas hned po vydání obsadil přední příčky žebříčku bestsellerů The New York Times a byl přeložen do osmadvaceti jazyků.

SAMANTHA SHANNONOVÁ
Samantha Shannonová (nar. 1991) pochází ze západního Londýna. Vystudovala anglický jazyk a literaturu na Oxfordské univerzitě na St. Anne’s College. Psát začala už v patnácti letech. V roce 2013 vydala román Kostičas (česky 2014), první knihu z plánované sedmidílné série, který záhy po vydání obsadil přední příčky žebříčku bestsellerů deníku The New York Times. Poté následovaly další díly Vidořád (česky 2015), A zrodí se píseň (česky 2017). V roce 2019 vydala samostatný fantasy román Převorství u pomerančovníku (česky 2020). Do světa Scionu se nyní autorka vrací čtvrtým pokračováním Když spadne maska. Práva na filmové a televizní zpracování této mezinárodně úspěšné série zakoupila společnost Lunar Park.

MAGDALÉNA HOLCOVÁ (TKAČÍKOVÁ)
Je absolventkou herectví na JAMU. Již v průběhu studia si ve Slezském divadle v Opavě zahrála roli Julie v inscenaci Romeo a Julie. Od roku 2010 získala angažmá v Národním divadle v Brně a občas hostuje také v Divadle na Vinohradech a dalších. Hraje v několika studentských filmech, ale i v televizním filmu Stín smrtihlava a seriálu Policie Modrava. Vystupovala také v televizním pořadu Záhady Toma Wizarda. Pro Audiotéku načetla sérii Havraní kruhy.

Audiokniha Když spadne maska – čtvrtý díl fantasy série od autorky Samanthy Shannonové. Čte Magdaléna Holcová, režie Vladan Hýl.

Série Kostičas

Obálka audioknihy Kostičas
Kostičas
Obálka audioknihy Vidořád