Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Milosrdný samaritán

Milosrdný samaritán

Cilla Börjlind

Délka: 11 h 9 min
Interpret: Martin Stránský
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2023
Série: Olivie Rönningová a Tom Stilton díl 7
Typ souboru: MP3
Velikost: 629 MB

Ne každý, kdo tvrdí, že chce pomáhat lidem, říká pravdu... Olivia Rönningová zmizela. Její kolegyni Lise Hedqvistové brzy dojde, že musela být unesena. Když se Tom Stilton dozví, co se stalo, rozhodne se hned opustit svou ostrovní covidovou karanténu. Lisa a Tom se vydávají po stopách, a ty je zavedou k osamělé chatě. Když k ní však dorazí, je v plamenech a později je v jejích ruinách nalezeno ohořelé ženské tělo. Je to Olivia?

Mezitím byla Mette Olsäterová, jejich šéfka na penzi, jmenována národní koordinátorkou dodávek vakcín proti covidu. Jenže kdosi je odhodlán udělat cokoli, aby jejich doručení sabotoval.

ANITA KRAUSOVÁ
Narodila se v Trutnově a po maturitě na místním gymnáziu byla v roce 2005 přijata na Divadelní Akademii múzických umění. Během studia na DAMU absolvovala stáž na Hochschule für Schauspielkunst Ernst Busch. Po absolutoriu působila v Činoherním studiu v Ústí nad Labem. Od roku 2014 velmi intenzivně spolupracuje s řadou především alternativních scén. Je zakládající členkou divadelní skupiny Kolonie, s níž se účastnila i umělecké stáže v norském Hammerfestu. Hostovala v roli Cizí princezny v hudebním nastudování Malé mořské víly H. Ch. Andersena na scéně Theater Bremen. Diváci ji mohou znát z televize a filmu (série Pustina, seriál Rapl II, Vodník nebo Bez vědomí). Pravidelně spolupracuje s Českou televizí a Českým rozhlasem.

MARTIN STRÁNSKÝ
Po studiích na DAMU nastoupil do stálého angažmá v Divadle Josefa Kajetána Tyla v Plzni, kde působí doposud. Hostoval v Národním divadle v Brně, účinkoval na Letních shakespearovských slavnostech na Pražském hradě. V současnosti hostuje také v pražském Divadle pod Palmovkou. Pravidelně se objevuje v televizních seriálech a filmech. V dabingu, jemuž se věnuje pres čtvrt století, jsou jeho největším úspěchem dvě Ceny Františka Filipovského z roku 2011 za ztvárnění seriálového Dr. House (cena poroty a diváku). V roce 2014 získal i Zvláštní cenu AVA za přínos oboru audioknih a mluveného slova.

Rolf a Cilla Börjlindovi: Milosrdný samaritán| Překlad Radovan Zítko | Čte Anita Krausová a Martin Stránský | Režie Jan Drbohlav | Zvuk a střih Kate Hamsíková | Mastering Štěpán Škoch | Hudba Bartoloměj Škoch | Sound Design Štěpán Škoch | Natočeno ve studiu All Senses Production s. r. o. | Grafiku CD podle knižní obálky upravila Jana Rybová | Produkce Kate Hamsíková | Vydala Euromedia Group, a. s. – Témbr, dubnu 2023

Nahrávka vznikla podle knihy
Cilla a Rolf Börjlindovi
MILOSRDNÝ SAMARITÁN
DEN BARMHÄRTIGE SAMARITEN
Copyright © Cilla and Rolf Börjlind 2021,
by Agreement with Grand Agency.
Překlad © Radovan Zítko, 2022
Vydala Euromedia Group, a. s., v edici Kalibr,

Audiokniha Milosrdný samaritán obsahuje sedmý díl severské krimi série manželů Cilly a Rolfa Börjlindových. Čtou Anita Krausová a Martin Stránský.

více

Série Olivie Rönningová a Tom Stilton

Obálka audioknihy Skočný příliv
Skočný příliv
Obálka audioknihy Třetí hlas
Třetí hlas
Obálka audioknihy Černý úsvit
Černý úsvit
Obálka audioknihy Stále vládne mráz
Stále vládne mráz
Obálka audioknihy Gangréna
Gangréna
Obálka audioknihy Zmrazené zlato
Zmrazené zlato
Obálka audioknihy Milosrdný samaritán
Milosrdný samaritán

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma