Obálka audioknihy Tajemno kolem nás

Interpret: Naďa Konvalinková
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2018

Autorka, zkušená psycholožka a léčitelka PhDr. Miroslava Mašková, společně s herečkou Naďou Konvalinkovou představuje posluchačům rozmanité možnosti a způsoby pro dosažení harmonie těla a duše. Vznikl tak průvodce alternativními formami léčby (krystaloterapie, barevná terapie, květinová terapie dr. Bacha, aromaterapie a další) s řadou praktických rad a metod. Kniha Tajemno kolem nás vyšla již v několika vydáních a patří mezi nejznámější tituly domácí esoterické literatury.
Nyní mají posluchači a posluchačky možnost si ji poslechnout i jako audioknihu. Mluvené slovo doplňuje relaxační hudba Roberta Jíši.

OBSAH:
1. Úvod
2. Příroda a my
3. Všechny barvy duhy
4. Magická moc drahých kamenů
5. Tajemství rostlin
6. Květinová terapie dr. Bacha
7. Vůně léčí
8. Stromy a lidé
9. Každý má svůj strom
10. Od zvířat se můžeme učit
11. Závěr

Audiokniha Tajemno kolem nás je průvodce alternativními formami léčby (krystaloterapie, barevná terapie, květinová terapie dr. Bacha, aromaterapie a další) s řadou praktických rad a metod. Napsala Miroslava Mašková, čtou Miroslava Mašková a Naďa Konvalinková.