Obálka audioknihy Základy vinařské abecedy 2

Vydavatel: Petr Doležal
Vydáno: 2020
Série: Obdivuhodný svět vín Petra Doležala

Již druhou částí pokračuje edice o základech vinařské abecedy, určena všem milovníkům a obdivovatelům vína. Informace, které posluchač získá mu poslouží k snadné orientaci při nákupu vína ve vinotéce či obchodní síti, ale také k objednávce v restauraci či besedě s přáteli.

V druhé části se seznámíte s etiketou tuzemského vína a jejími předepsanými náležitostmi, jakostním rozlišením vín v České republice, označením sladkosti u tichých a šumivých vín v České republice, modely vinařství v Evropě, rozdělením České republiky na vinařské oblasti a podoblasti a dozvíte se o nejvýznamnějších odrůdách vinné révy u nás ošetřovaných.

Autor projektu a průvodce v jedné osobě předává své bohaté zkušenosti sommelierské a pedagogické profese. Sympatický a přínosný je test v závěru každé audioknihy z této edice, při jehož vyplnění si může posluchač snadno ověřit rozsah právě získaných vědomosti.
Kontaktní e-mail pro zasílání vyplněných testů je petrconti@seznam.cz

Audiokniha Obdivuhodný svět vín: Základy vinařské abecedy 2. Napsal a provází Petr Doležal.

Série Obdivuhodný svět vín Petra Doležala

Obálka audioknihy Základy vinařské abecedy 1