Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Ultramaratonec

Ultramaratonec

Charlie Engle

Délka: 13 h 55 min
Interpret: Michal Jagelka
Vydavatel: Audiotéka
Vydáno: 2019
Typ souboru: MP3
Velikost: 785 MB

V roce 2007 Matt Damon produkoval a vyprávěl film Přeběhnout Saharu – příběh o tom, jak se Engleovi a jeho týmu jako prvním úspěšně podařilo zdolat 7 240 kilometrů napříč Saharou.

Kvůli drogám se postupně propadl až na dno společnosti a zdálo se, že tragický konec je neodvratný. Pak mu do života náhle vstoupila jiná vášeň. Vášeň, která mu zachránila život - běhání. Dokázal mnohé a dostal se mezi světovou špičku extrémních běžců, běhal nejtěžší světové závody a jako první přeběhl se dvěma kolegy Saharu. Ale ani pak se jeho život neubíral klidně a přišel další zvrat – vězení.

Naštěstí tu bylo ale běhání, které mu pomohlo překonat i nespravedlivý trest. V této knize vypráví svůj vlastní životní příběh, příběh muže, který svou neuvěřitelnou vůlí a díky pomoci dobrých přátel a rodiny dokázal to, co se na počátku zdálo nemožné.

Audiokniha Ultramaratonec obsahuje memoáry běžce, který vyhrál ty nejnáročnější vytrvalostní závody na světě, nebo se umístil na předních příčkách. Napsal Charlie Engle, čte Michal Jagelka.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma