Dál nechoď!

Délka: 9 h 50 min
Interpret: Ondřej Brett
Vydavatel: Ova Audio
Vydáno: 2021
Typ souboru: MP3
Velikost: 555 MB

Audiokniha Dál nechoď! obsahuje krimi příběh od autora Václava Křivance. Čte Ondřej Brett. Režie Vladan Hýl, hudba Michal Sedláček.

Po jednom z nejlépe hodnocených českých krimi románu "Poslední nadechnutí" přichází autor Václav Křivanec s novou napínavou detektivkou „Dál nechoď!“.

Poklidné léto na Berounsku naruší nález mrtvoly mladé dívky pod skalním masivem. Případ provází řada podivných okolností. Co se skutečně stalo a kdo dívku a další oběti zavraždil? To musí zjistit svérázná dvojice vyšetřovatelů z Prahy – Martin Horn a Barbora Bachová. V pátrání budou muset odhalit události z temné minulosti, aby se po letech dostalo na světlo to, co mělo zůstat navždy pohřbené…

Václav Křivanec, člen kapely Burma Jones a autor hudby známého hitu „Samba v kapkách deště“, prokazuje svůj nesporný talent i na poli literárním. Ve svém novém thrilleru „Dál nechoď“ dává nahlédnout nejen do průběhu vyšetřování podivných vražd, ale čtenáři zprostředkuje i jejich děsivý průběh. Svižné vyprávění jistě potěší všechny příznivce napínavého čtení.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma