Obálka audioknihy Ukradni tri vajcia

Interpret: Boris Farkaš
Vydavatel: Wisteria Books
Vydáno: 2022

Čo sa stane, ak ukradnete tri vajcia? To celkom presne nevieme, ale za to vieme, čo sa stane, ak pri vítaní starostu chýba červený koberec, keď bohatý palec Jozef objaví album so starými fotografiami, alebo prečo majú v Turecku smutné ježibaby a prečo Napoleon prehral pri Waterloo. O tomto všetkom sú trochu absurdné, trochu bláznivé a trochu rozprávkové príbehy Tomáša Janovica a Mariána Vaneka.

Neskrátenú verziu knihy čítajú Boris Farkaš a Juraj Kemka. Obaja herci vyštudovali VŠMU a dnes pôsobia v Divadle Astorka Korzo ´90. Spája ich nielen láska k divadlu a filmu, ale aj zmysel pre humor a radosť z čítania vtipných a múdrych rozprávok pre deti.

nahrávka a mix BMT studio 2022
autor: © Tomáš janovic, Marián Vanek 1968, 2012
interpreti: Ⓟ Boris Farkaš, Juraj Kemka 2022
zvuk © Miroslav Králik 2022
hudba © Roman Féder a Funny Fellows 2022
réžia © Barbora Kardošová 2022
ilustrácie © Marián Vanek 1968
grafická úprava © Ryc Trable 2022
Vyrobila WISTERIA BOOKS s.r.o. Bratislava a Vydavateľstvo SLOVART, spol. s r. o Ⓟ 2022 © 2022
Vydanie prvé
Vydanie audioknihy z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Audiokniha Ukradni tri vajcia obsahuje pohádkový příběh pro děti od 6 let. Čte Boris Farkaš a Juraj Kemka.