Obálka audioknihy Můžeš 4/2015

Vydavatel: Můžeš
Vydáno: 2015
Série: Můžeš

Časopis Můžeš je neziskovým projektem a stal se mediálním prostorem pro všechny typy neziskových organizací. Je otevřenou platformou např. i pro občanská sdružení, kterých je více než 60 000 a každé rozhodně nemůže mít svůj vlastní časopis. Můžeš je vydáván tak, aby byl pro všechny a každý v něm našel nejen zajímavé informace, ale i prostor pro svoji zkušenost či názor.

Časopis vychází víc jak 15 let a jeho čtenářská obec se v posledních dvou letech velice rozšířila. Důvodem je spolupráce redakce s odbornými redaktory časopisů specializujících se na zdravotnickou tématiku Na stránky Můžeš přispívá řada významných osobností z různých oblastí lidské činnosti. Redaktoři časopisu získali řadu novinářských ocenění.

Cílovou skupinou časopisu Můžeš jsou osoby se zdravotním postižením, senioři a osoby v sociální nouzi. Časopis se stal platformou pro prezentování jejich problémů.
Nyní si jej můžete poslechnout také jako audioknihu.

Obsah:
1. Rozhovor s architektem Vladimírem Charvátem
2. Litoměřice? Přátelské město!
3. Příjemný veřejný prostor umíme už dávno
4. Obroda jedné vršovické ulice
5. Sloupek Jiřiny Šiklové
6. Sloupek Lii Vašíčkové
7. Braillem bez teček
8. Plzeňská Techmania
9. Sklo vás pohltí
10. Člověk, který nepřestal pomáhat

Můžeš 4/2015 - Audiotéka ve spolupráci s českým měsíčníkem Můžeš představuje Můžeš v audio verzi. Čtou Roman Hájek, Martin Kubačák a Adéla Kubačáková.