Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Lars pod palbou

Lars pod palbou

Daniel Gris

Délka: 7 h 45 min
Interpret: Martin Zahálka
Vydavatel: Audiotéka, Mystery Press
Vydáno: 2022
Série: Lars díl 4
Typ souboru: MP3
Velikost: 437 MB

NOVÝ PŘÍPAD ZAVEDE DRSŇÁKA LARSE AŽ NA TU ŠPINAVĚJŠÍ STRANU VĚZEŇSKÝCH MŘÍŽÍ...

Drsňák Lars, soukromé očko se slabostí pro kvalitní bourbon, ryčnou hudbu a krásné ženy přijme jednoho listopadového podvečera neobvyklou zakázku. Pro anonymního klienta významné advokátní kanceláře má najít člověka, o němž není známo nic kromě jména jeho matky a místa, kde před více než dvěma desítkami let bydlel.

Pátrání a následné komplikace přivedou Larse nejen mezi drogové dealery, ale shodou nešťastných okolností dokonce na tu špinavější stranu mříží. Zatímco kvůli jedné mrtvole ve vězení skončí, díky jiné se naopak dostane na svobodu, a může nastoupit cestu k očištění svého jména.

Přitom zjišťuje, že úkol, který na začátku dostal, je jenom střípkem případu, v němž nic není takové, jak se na první pohled může zdát…

DANIEL GRIS
Odkojen Vltavou, na jejímž břehu byl během jedné soboty a neděle počat. Ve třech letech ho zoufalí rodiče prodali kočovným cikánům, kterými byl již po čtyřech dnech vrácen jako naprosto nezvladatelný. Na jeho výchově se poté podílelo několik oficiálních i pololegálních institucí. V části z nich se učil zákonům, ve zbytku o tom, jak zákony obcházet. Daniel Gris si postupně pořídil několik manželek různých národností a tvarů, je předpokládaným otcem prozatím nezjištěného počtu potomků. Má rád hezká auta a rychlé ženy, absint a atmosféru zakouřených barů. V životě vystřídal devatero řemesel, a jelikož se smířil s bídou, nakonec se rozhodl pro dráhu spisovatele.

MARTIN ZAHÁLKA
Po absolvování DAMU působil ve Státní divadle v Brně a poté přešel do Divadla J. K. Tyla v Plzni. Od roku 1992 je členem uměleckého souboru Divadla na Vinohradech. Není mu cizí ani filmografie a dabing. Znáte jej např. z populárního seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a jeho hlasem promluvil např. Tracy Letts v roli pana Dashwooda ve filmu Malé ženy (Little Women) nebo Mack ve filmu Auta 3. Rovněž se věnuje načítání audioknih.

Audiokniha Lars pod palbou obsahuje čtvrtý díl série se soukromým očkem jménem Lars. Autor Daniel Gris. Čte Martin Zahálka. Režie Miloš Vrána.

více

Série Lars

Obálka audioknihy Říkají mi Lars
Říkají mi Lars
Obálka audioknihy Lars láme kosti
Lars láme kosti
Obálka audioknihy Lars útočí
Lars útočí
Obálka audioknihy Lars pod palbou
Lars pod palbou
Obálka audioknihy Lars mele maso
Lars mele maso

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma