Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Už jsem ti to říkala?

Už jsem ti to říkala?

Lauren Graham

Délka: 5 h 4 min
Interpret: Simona Postlerová
Vydavatel: Kanopa
Vydáno: 2023
Typ souboru: MP3
Velikost: 286 MB

HISTORKY, KTERÉ NECHCI ZAPOMNEOUT

Milovaná hvězda Gilmorových děvčat a autorka New York Times bestselleru Rychleji mluvit nedokážu přichází s upřímnou, zasvěcenou a neuvěřitelně zábavnou sbírkou esejů o svých létech v showbyznysu, která obsahuje historky sahající od intelektuálních až po absurdní.

Lauren Graham zdobila díky svým pohotovým reakcím a zajímavé osobnosti nespočet televizních pořadů a vysloužila si pověst popkulturní ikony, která má vždycky co říct – a to rychle.

Nyní Lauren přináší soukromé historky o své kariéře v zábavním průmyslu od prvních dní, kdy coby začínající herečka brázdila v červeném volkswagenu Los Angeles, přes své první hostování v late night show až po výzvy spojené s tím, jak v Hollywoodu elegantně stárnout. Se svým typickým smyslem pro humor a věcným vypravěčstvím vylíčí vše a nevynechá jediný detail (pokud ho nezapomněla).

Celá audiokniha je namluvena českou dabérkou Lauren Graham – Simonou Postlerovou. Její hlas je neodmyslitelně spjatý s postavou Lorelai z Gilmorových děvčat i s herečkou samotnou.

Audiokniha Už jsem ti to říkala?, autorka Lauren Graham, čte Simona Postlerová.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma