Obálka audioknihy Obchodní francouzština do ucha

Obchodní francouzština do ucha

Vydavatel: Eddica
Vydáno: 2015

Obchodní francouzština do ucha je velmi rozsáhlý materiál odborné slovní zásoby, který byl vybrán s ohledem na frekvenci používání. Obsahuje více než 1000 slov, slovních spojení, frází a příkladových vět. Každý tematický okruh je rozdělený na dvě základní části. V první najdete slovní zásobu - tzn. slovíčka, slovní spojení a fráze. Druhá se skládá ze vzorových vět (obsahujících slovní zásobu z první části), které jdou uváženě vybrané z hlediska obsahu a frekvence používaní a obsahuje rovněž typické fráze, vyskytující se v obchodní terminologii.

V audioknize uslyšíte témata jako např.:
Prodej (poskytnout rabat, navázat obchodní spojení, rozšířit sortiment, vypovědět smlouvu, smluvní partner, stanovit cenu, ...)
Nákup (skladové zásoby, komisní sklad, technická dokumentace, předběžná objednávka, prodloužit dodací lhůtu, ...)
Marketing (propagační materiály, informační leták, kapacita trhu, mezera na trhu, podpora prodeje, účinnost reklamy, ...)
Finance a platby (platba ve splátkách, platební neschopnost, platební podmínky, účtovat penále, uznání závazku, ...)
Telefonování (přepnout hovor, předat vzkaz, vytočit číslo, obsazeno, mluvit do telefonu, zavolat zpátky, ...)
Užitečné fráze a slovní spojení (nestojí to za řeč, vyloučeno, nejsem si zcela jist., nést odpovědnost, zastupovat zájmy, ...
Ostatní (smlouvy, společnosti, funkce ve společnosti,…)

Obchodní francouzština do ucha - poslechová cvičebnice odborné slovní zásoby a frází, vyskytujících se v obchodní terminologii.