Obálka audioknihy Bez těla

Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2021
Série: Mikuláš Syrový díl 2

Když se jednoho květnového dopoledne notorický zlodějíček Krajka při docela obyčejné vloupačce rozhodne otevřít i dveře koupelny, netuší, jaká hrůzná podívaná na něj uvnitř čeká. O několik týdnů později po brutálním útoku sám umírá a detektivům zanechá jen několik zmatených a vystrašených vět o tom, co tehdy vlastně viděl. Anebo co si myslel, že vidí? Protože až do poslední chvíle není jisté, zda se vražda, o které mluví, skutečně stala. Chybí totiž mrtvé tělo.

V thrilleru s detektivní zápletkou, volném pokračování úspěšného románu Muž s unavenýma očima, odhaluje autor, sám bývalý kriminalista, krok za krokem způsoby práce a uvažování policistů nad případem, který se z ranku těch ostatních v mnoha směrech vymyká. Nejen že chybí oběť, ale dokonce jako by neexistovalo ani místo činu. Jedinou stopou je zmatené svědectví umírajícího muže, které však namísto odpovědí nabízí jen spoustu otazníků…

Audiokniha Bez těla obsahuje volné pokračování krimi příběhu Muž s unavenýma očima. Autor Martin Goffa, čte Martin Preiss a Libor Hruška.

Série Mikuláš Syrový

Obálka audioknihy Muž s unavenýma očima
Muž s unavenýma očima
Obálka audioknihy Bez těla